antalyaThe-Land-Of-Legend-تورنامه

تور آنتالیا The Land Of Legends(سرزمین افسانه ها ) جایی است که رویاها به حقیقت می پیوندند.  تجربه ماجراجویی خود را در یک پارک آبی بزرگ. لذت بردن از نمایشگاه های دلفین و بلوگا، فرصتی برای تغذیه پنگوئن ها، پیاده روی در زیر آب و سایر فعالیت های هیجان انگیز را تجربه کنید.

آنچه که شما می توانید در تور آنتالیا The Land Of Legends  انتظار داشته باشید سرزمین افسانه ها یک دیزنی لند در ترکیه است که در منطقه بلک واقع شده است.ترنسفر رایگان از هتل شما  به این دنیای فوق العاده  میباشد . همه چیز در اینجا طراحی شده است که فراموش نشدنی است.

در حدود 40 اسلاید آبگرم منحصر به فرد و استخر های متعدد برای همه سنین وجود دارد. فقط آنچه را که میخواهید انتخاب کنید: سوارشدن خنده دار یا هیجان وحشی. آرامش در یک ساحل شنی سفید و یا سوار شدن موج در موج های بلند که به طور دوره ای تبدیل به یک اقیانوس کوچک است. جویندگان آدرنالین باید قطعا سعی کنید Typhoon Coaster را که از ارتفاع 43 متری به پایان رسیده است با یک هیجان باور نکردنی و سوار بشید .

یک زمین بازی مخصوص چند سطحی برای بچه ها از جمله استخر شنا، دیسکو آکو (چشمه های رقص)، کشتی دزد دریایی، قورباغه، هشت پا و دیگر سازه های آب بازی خلاق وجود دارد. سرزمین افسانه ها (تور آنتالیا The Land Of Legend )نه تنها یک پارک آبی بزرگ است؛ آن را طیف گسترده ای از فعالیت های هیجان انگیز ارائه می دهد. قطعا تماشای نمایش دلفین ها، نهنگ بلغ نهنگ و صید زیبا را تماشا کنید. آنها فقط شگفت انگیز هستند!

تجربه پنگوئن را برای یک تجربه خاطره انگیز و فرصت های ویژه عکس مشاهده کنید. با سینمای 5بعدی در 5D سینما روبرو شوید(سوار وحشی، مرطوب و باد ) در سراسر پارک پر از کافه و رستوران وجود دارد، جایی که می توانید یک وعده غذای خوشمزه و یا یک نوشیدنی تازه را از آن لذت ببرید. کسانی که علاقه مند به خرید کردن  هستند می توانند از خیابان خرید با مارک های معروف و فروشگاه ها بازدید کنند.

سرزمین افسانه ها (تور آنتالیا The Land Of Legends) پارک آبی The Land Of Legends در ساعت 5 بعد از ظهر بسته می شود. ماجراجویی به یاد ماندنی شما با گذراندن بازگشت به هتل به پایان می رسد. اما در ساعت 21 شما در کل The Land Of Legends تئاتر موزیکال و گریم های باور نکئدنی و قایق های نورانی میبینید که توسط مارکو طراح ایتالیایی منیج شده و کل آسمان The Land Of Legends پوشیده از حباب میشود و همه چیزبراتون رویایی می شود

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.