تور آنتالیا تله کابین Olympos Teleferik

تور آنتالیا تله کابین Olympos Teleferik
  • # تور_آنتالیا_تله_کابین_Olympos_Teleferik


تور آنتالیا تله کابین Olympos Teleferik
بزرگترین تله کابین اروپا با ارتفاع با ارتفاع 2365 و دومین تله کابین در دنیا است که دریا رو به قله کوه وصل می کند و شما  فقط در 10 دقیقه هم آفتاب گرفتن و هم تجربه برف و می توانید تجربه کنید.

بازدید از کوه Mt. Tahtali از طریق تور آنتالیا Olympos Teleferik و لذت بردن از مناظر زیبا یکی از محبوب ترین جاذبه ها و مناظر کمر، نزدیک به دره Olympos، حدود 35 کیلومتر است. از کمر کوه تایلی بالاترین کوه نزدیک به دریا در منطقه با ارتفاع 2365 متر است. مسافران تعطیلات می توانند از منظره پانورامای خیره کننده 360 درجه از کوه ها، چشم انداز زیبا در کنار کمر و دریا در بالای تله کابین لذت ببرند.

تور آنتالیا تله کابین Olympos Teleferik

تله کابین Olympos Teleferik روزانه در هر نیم ساعت کار می کند. مدت زمان سفر 10 دقیقه است. ایستگاه پایینی را می توان با اتوبوس های عمومی، سرویس شاتل، با ماشین یا حتی با پای پیاده رو رسیده است. گرفتن Olympos teleferik و بازدید از Mt. Tahtali همچنین یکی از بهترین چیزهایی است که در کمر انجام می شود.

در تعطیلات در آنتالیا، تجربه فوق العاده ای از تله کابین Olympos Teleferik از دریا به آسمان را از دست ندهید. لذت بردن از منظره های شگفت انگیز از بالای کوه تالتلیMt. Tahtali که 2365 متر بالاتر از سطح دریا است. خط ساحلی زیبای آنتالیا، کوه های زرق و برق دار، جنگل های کاج و دریای مدیترانه فیروزه خواهید دید. عکس های بزرگ گرفته شده در طول سفر به شما این تجربه فراموش نشدنی را یادآوری می کند.

تور آنتالیا تله کابین Olympos Teleferik

سفر تله کابین Olympos Teleferik در هر سال در دسترس است. زمان برداشتن هتل ها در مرکز شهر آنتالیا ساعت 9:30 و 2 بعد از ظهر است. اتوبوس در هتل شما را انتخاب خواهد کرد و پس از آن شما با خیال راحت از طریق پارک ملی زیبای Beydaglari به ایستگاه ماشین پایه باریک رانندگی خواهید کرد. بلیط شما همانطور که در قیمت تور تعبیه شده است و سپس برای سفر هیجان انگیز آماده می شود "از دریا به آسمان" در کابین مدرن. صعود به کوه تاالت، از منظره پانورامای شگفت انگیز از کوه ها، جنگل های کاج و دریای مدیترانه لذت خواهید برد. سواری کابلی 10 دقیقه طول می کشد یک راه. در بالای کوه تاالتلیMt. Tahtali ، برخی از مغازه های سوغات و یک رستوران با یک منظره پانورامای عالی وجود دارد. شما همچنین می توانید خدمات یک عکاس حرفه ای را انجام دهید یا عکس های خود را با خود ببرید. قبل از اینکه شما به آرامی به ایستگاه کالیفرنیا بازگردید، زمان کافی برای نگاه کردن دارید. این یک روز عالی با تجربه فوق العاده خواهد بود. هنگامی که سفر خود را از دریا به آسمان با خیال راحت به اتمام برساند، از هتل برگشتید.